Tłumacz

plenetdeitlvruuk

Profile aluminiowe

Profile aluminiowe podstawowe

Pośród wielu oferowanych przez nas materiałów znajdą Państwo także podstawowe profile aluminiowe takie jak rury prostokątne i kwadratowe, płaskowniki, ceowniki, teowniki i dwuteowniki, ceowniki specjalistyczne i.t.p.
Ich szeregu zastosowań nie sposób wymienić. Z całą jednak pewnością są materiałem bardzo często wykorzystywanym w branżach: reklamowej, wystawienniczej i szeregu innych dziedzin przemysłowych i produkcyjnych.
Podstawowe profile aluminiowe które posiadamy w stałej ofercie wykonane są ze stopu AlMgSi 0,5 i mają długość 3,5 lub 4 metrów.
Można je łatwo modelować przez gięcie za pomocą odpowiednich maszyn a także łączyć ze sobą technikami spawalniczymi.
Ponadto profile aluminiowe można pokrywać różnymi rodzajami farb i lakierów. Szczególnie godna polecenia jest technika malowania proszkowego gwarantująca trwałość i estetykę wykonania.
Zachęcamy do korzystania z usług cięcia i transportu zakupionych w naszej firmie materiałów.

Profile aluminiowe kasetonowe

Do konstrukcji podświetlanych reklam w postaci skrzynek kasetonowych doskonale nadają się specjalnie do tego celu produkowane profile aluminiowe kasetonowe.
Różnorodne wymiary od 80 do 180 mm oraz szereg przekrojów pozwala na tworzenie małych i subtelnych podświetlonych reklam a także olbrzymich wielkoformatowych konstrukcji.
Znajdujące się w profilach wypustki i kieszenie umożliwiają wygodne i łatwe mocowanie elementów instalacyjnych oraz osadzanie płyt (na przykład z pleksi ). Profile te wykonane są najczęściej ze stopu AlMgSi 0,5. Można je łatwo modelować przez gięcie za pomocą odpowiednich maszyn a także łączyć ze sobą technikami spawalniczymi lub używając specjalnych elementów połączeniowych.

Profile aluminiowe wystawowe

Jednym z rodzajów oferowanych przez nas profili aluminiowych są specjalistyczne profile aluminiowe wystawowe. W połączeniu z dodatkowymi akcesoriami połączeniowymi stanowią one doskonały materiał do budowy lekkich ścianek, stoisk wystawienniczych, regałów i lad sklepowych, przenośnych i stałych reklam i wielu innych konstrukcji.
Możliwości ich wykorzystania są ogromne. Pośród szeregu profili wystawowych na uwagę zasługują także profile aluminiowe zatrzaskowe służące do wykonywania ram pozwalających, dzięki swej konstrukcji, na szybką i łatwą wymianę znajdujących się w nich zdjęć, plakatów i.t.p. Profile te wykonane są najczęściej ze stopu AlMgSi 0,5.
Można je łatwo modelować przez gięcie za pomocą odpowiednich maszyn a także łączyć ze sobą technikami spawalniczymi lub używając specjalnych elementów połączeniowych. Profile aluminiowe można pokrywać różnymi rodzajami farb i lakierów. Szczególnie godna polecenia jest technika malowania proszkowego gwarantująca trwałość i estetykę wykonania. Standardowo profile aluminiowe wystawowe oferujemy o długości 4 metrów.
Zachęcamy do korzystania z usług cięcia i transportu zakupionych w naszej firmie materiałów.

Profile aluminiowe do płyt komorowych

Oferowane przez naszą firmę płyty z poliwęglanów komorowych wymagają stosowania jako elementów konstrukcyjnych i wykończeniowych specjalistycznych profili aluminiowych.
Zadbaliśmy o to abyście mogli Państwo znaleźć je w pełnym asortymencie w magazynach naszych hurtowni. Wykończeniowe profile aluminiowe "F" posiadamy do wszystkich dostępnych na rynku grubości płyt.
Do wykonania lekkich konstrukcji oraz mocnych samonośnych przęseł proponujemy profile aluminiowe dolne i górne do których posiadamy w stałej sprzedaży odpowiednie uszczelki z wysokiej jakości gumy oraz wkręty samowiercące i podkładki EPDM.
Profile te wykonane są najczęściej ze stopu AlMgSi 0,5. Można je łatwo modelować przez gięcie za pomocą odpowiednich maszyn. Ponadto profile aluminiowe można pokrywać różnymi rodzajami farb i lakierów. Szczególnie godna polecenia jest technika malowania proszkowego gwarantująca trwałość i estetykę wykonania.
Standardowo profile aluminiowe do płyt komorowych oferujemy o długości 6 i 7 metrów.
Zachęcamy do korzystania z usług cięcia i transportu zakupionych w naszej firmie materiałów.

FREZOWANIE

CENNIK

Znajdź na stronie

OBECNIE GOŚCIMY

Odwiedza nas 196 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1457127

ZERKNIJ