Witamy, życzymy miłego dnia !

Profile wystawowe

Profile aluminiowe można pokrywać różnymi rodzajami farb i lakierów. Szczególnie godna polecenia jest technika malowania proszkowego gwarantująca trwałość i estetykę wykonania.

Opis, kolorystyka, właściwości

PROFILE WYSTAWOWE

Jednym z rodzajów oferowanych przez nas profili aluminiowych są specjalistyczne profile aluminiowe wystawowe. W połączeniu z dodatkowymi akcesoriami połączeniowymi stanowią one doskonały materiał do budowy lekkich ścianek, stoisk wystawienniczych, regałów i lad sklepowych, przenośnych i stałych reklam i wielu innych konstrukcji.

Możliwości ich wykorzystania są ogromne. Pośród szeregu profili wystawowych na uwagę zasługują także profile aluminiowe zatrzaskowe służące do wykonywania ram pozwalających, dzięki swej konstrukcji, na szybką i łatwą wymianę znajdujących się w nich zdjęć, plakatów i.t.p. Profile te wykonane są najczęściej ze stopu AlMgSi 0,5. Można je łatwo modelować przez gięcie za pomocą odpowiednich maszyn a także łączyć ze sobą technikami spawalniczymi lub używając specjalnych elementów połączeniowych.

Profile aluminiowe wystawowe można pokrywać różnymi rodzajami farb i lakierów. Szczególnie godna polecenia jest technika malowania proszkowego gwarantująca trwałość i estetykę wykonania. Standardowo profile aluminiowe wystawowe oferujemy o długości 4 metrów. Zachęcamy do korzystania z usług cięcia i transportu zakupionych w naszej firmie materiałów.

Profile wystawowe Akces 106
Zamki, łączniki, zaślepki
Akcesoria do systemu wystawowego

AKCESORIA DO PROFILI

Konstruowanie elementów zabudowy czy też wolnostojących lub wiszących tablic czy szaf wymaga zastosowania odpowiednich połączeń w celu zachowania estetyki. Dlatego wychodząc na przeciw państwa oczekiwaniom posiadamy w ciągłej sprzedaży niezbędne akcesoria do profili wystawowych takie jak:

  • zamki
  • łączniki
  • zaślepki

Poniżej przedstawiamy ich rodzaje i zastosowanie. Zapraszamy jednocześnie do zapoznania się z cennikiem.

ZAMEK PROSTY

Zamki tego typu przeznaczone są głównie do połączeń dwóch profili pod kątem 90°. Generalnie dzielą się według wymiarów zewnętrznych swojego korpusu. Wymiar ten musi odpowiadać przekrojowi otworu w profilu w którym ma być zamontowany.

ZAMEK NOŻYCOWY

Zamki nożycowe przeznaczone są do połączeń dwóch odcinków profili pod kątem 90° oraz 135°.

ZAMEK KĄTOWY

Zamki kątowe wygięte stosuje się do przyłączania odcinka profilu, w którym zamek jest zamontowany, z drugim profilem, wykorzystując jego rowek zewnętrzny.

NAROŻNY 90°

Stosowany do łączenia elementów aluminiowych pod kątem 90°.

NAROŻNY 135°

Stosowany jest do łączenia elementów aluminiowych pod kątem 135°.

ŁĄCZNIK

Umożliwia łączenie, przedłużanie elementów aluminiowych.

  • Stoiska reklamowe
  • Szafki, półki, stoliki
  • Zabudowy
  • Obudowy balkonów
  • Przesuwne ścianki działowe.

Cennik – prosimy o bezpośredni kontakt z biurem obsługi klienta

MASZ PYTANIE ?

CHĘTNIE ODPOWIEMY

INFORMACJE
MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE
FORMULARZ KONTAKTOWY
Kontakt www
* Akceptacja Polityki prywatności | To Pole jest wymagane !

Copyright © 2020 Akces Co. Sp.J. | 94-007 Łódź, ul.Maratońska 160A | NIP 725-002-11-59 | REGON 470539479

Created by ENTER  2020